Uus Omis Koolituse veebileht on modernne ja lihtne kasutada

Omis Koolituse kaua oodatud uus veebileht on nüüd veebis kättesaadav. Veebileht on Omise tunnusvärvides, kaasaegne, stiilne ja lihtne kasutada. Uuel veebilehel on võimalik kursuseid lihtsalt filtreerida ning end kohe kursuse lehel registreerida.

Üks oluline uuendus meie veebilehel on eraldi lehekülg, mis on loodud meie venekeelsetele klientidele. See võimaldab neil leida vajalikku teavet ja kursuseid oma emakeeles ning teha seega registreerimine hõlpsamaks. Soovime pakkuda lihtsat ja arusaadavat viisi kuidas leida vajalik kursus ja registreeruda või meiega ühendust võtta. Uus veebileht on kasutajasõbralik ja intuitiivne.

Lisaks oli ettevõtte jaoks endiselt väga oluline ka uuel veebilehel esile tõsta meie meeskonda ja meie pikaajalist kogemust koolitajatena. Oleme väga uhked oma meeskonna üle, kes koosneb kogenud spetsialistidest, kes on pühendunud täiskasvanute harimisele. Meie firma kogemus ulatub juba 30 aasta taha ning oleme selle aja jooksul loonud kvaliteetseid kursusi erinevates valdkondades.

Omis Koolitus kutsub kõiki külastama uut veebilehte ja tutvuma läbimõeldud kursuste valikuga, mis aitavad täiendada teadmisi ja oskusi erinevates valdkondades. Olgu see siis veebiarendus, graafiline disain või hoopis 3D – Omis Koolitus soovib aidata ja toetada oma kliente nende haridusteekonnal.

Omise uus veebileht, mockup

Kategooria: