Omis Koolitus astub edasi sotsiaalmeedia ajastusse!

Omis Koolitus, juhtiv arvutikool, on teinud endale Instagrami konto, et jõuda veelgi laiema sihtgrupini ning tutvustada kursustest huvitatud inimestele, mida meie arvutigraafikatundides tegelikult tehakse.

See uuenduslik samm võimaldab meil ühenduda järjest noorenevate õpilastega ning pakkuda neile ainulaadset sisu, mis avardab nende arusaama arvutiõppe valdkonnast. Meie Instagrami konto on täis inspireerivat ja informatiivset materjali. Plaanime jagada seal uudiseid meie ettevõtmistest, põnevaid fakte arvutiõppe teemadel ning erialaseid nippe fototöötlusest ja pildistamisest kuni digitaalse illustratsiooni, disaini, kujundamise, trükiettevalmistuse, sotsiaalmeedia, 3D, programmeerimise ja paljude teiste huvitavate distsipliinideni.

Instagram on suurepärane platvorm, kus saame luua interaktiivse kogukonna, kus jagame oma teadmisi ja kogemusi arvutigraafika valdkonnas. Lisaks sellele, et pakume huvitavat sisu, soovime ka luua keskkonna, kus õpilased saavad omavahel suhelda, küsida küsimusi ja jagada omavahel inspiratsiooni. Oleme veendunud, et sotsiaalmeedia kasutamine annab meile võimaluse olla kursis viimaste suundumuste ja trendidega arvutigraafika valdkonnas ning võimaldab meil jõuda rohkemate inimesteni, kes on huvitatud sellest põnevast erialast.

Liitu meiega Instagramis (@omisoppekeskus), et olla kursis meie uusimate postitustega, saada väärtuslikku sisu ning avastada arvutigraafika maailma erinevaid tahke. Oleme põnevil selle uue ettevõtmise üle ja ootame sind meie virtuaalses kogukonnas! Kui sul on soovi saada veelgi rohkem teavet meie kursuste ja koolituste kohta või kui sul tekib küsimusi, ära kõhkle meiega ühendust võtmast. Omis Koolitus on alati valmis aitama sind oma arvutioskuste arendamisel ning viima sind samm-sammult arvutigraafika maailma sügavustesse.

Kamp noori inimesi arvutist midagi vaatamas

Kategooria: